Informacje prawne


Ochrona prywatności w Internecie jest dla Baza-Akt bardzo ważną sprawą, dlatego też dane Klientów nie są udostępniane osobom trzecim.

W sposób szczególny szanujemy prywatność każdej osoby, która odwiedza Nasze strony internetowe. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Klienta będą użyte do wykonania usługi, którą Klient zamówił oraz do poprawy jakości Naszych usług.

Niektóre elementy serwisu są dostępne tylko dla zarejestrowanych klientów. Rejestracja w sklepie jest darmowa do niczego nie zobowiązuje. Zakładając konto Klient akceptuje regulamin sklepu. Proces rejestracji przebiega szybko, a dane podawane przez Klienta są informacjami potrzebnymi do poprawnego dostarczenia przesyłki oraz wystawienia faktury.

Istnieje również możliwość składania zamówień bez rejestracji - telefonicznie lub emailem.

Po złożeniu zamówienia, na podany adres e-mail wysyłane są na bieżąco informacje o statusie zamówienia.

Praktyczne uwagi

Jeżeli Klient korzysta z jednego komputera razem z innymi osobami, to po zakończeniu korzystania z usług Baza-Akt, do których musi się zalogować - powinien się wylogować, aby nikt nie mógł podejrzeć, korzystać lub modyfikować zasobów lub informacji znajdujących się na koncie Klienta.

Dane podane przez Klienta podczas składania zamówienia zna tylko Klient i Baza-Akt. Z naszej strony gwarantujemy, że nikomu nie zostaną ujawnione. Klient ze Swojej strony też powinien zachować ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.

Wszystkie pytania dotyczące ochrony prywatności prosimy kierować na adres: biuro@akcesoriadlaarchiwistow.pl.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji